Tematiskā nometne 3.-4.klasēm angļu valodā

Nometni vadīja angļu valodas skolotāja Indra Zvirbule, bet kā grupu vadītāji darbojās 5.b skolēni, kas bija lieliski palīgi skolotājai.

Nometnes darba valoda bija angļu valoda – visi runāja tikai angliski un par to varēja saņemt bonusu žetonus.

Nometnes laikā tās dalībnieki pildīja interesantus uzdevumus, spēlēja spēles, izjautāja īpašo viesi Paulu no Portugāles, devās pārgājienā un ekskursijā, darbojās virtuvē, iepazina puķes, kokus un augus, apgūstot to nosaukumus angliski, gatavoja UK karodziņus un grāmatzīmes nākošā gada angļu valodas grāmatām, cēla smilšu pilis, izbaudīja pludmales priekus, izdauzījās pa atrakciju parku un iepazina viesnīcu “Kolumbs”, kuras vadītāja Elīza Trumsiņa pat bija sarūpējusi ekskursiju angļu valodā, mācījās uzvesties restorānā, apguva dažādas receptes, cepot picu un vārot angļu brokastu biezputru, iemācījās daudz jaunu vārdu. Bija ļoti jautri, interesanti un, izvērtējot nometni, skolēni izteica cerību, ka šādas nometnes būs vēl!