Skolas Skatuves runas konkursa rezultāti

1.martā skolā norisinājās "Skatuves runas konkurss". Kopā 1.-12.klašu grupās startēja 31 skolēns. Konkursa dalībniekus vērtēja žūrija:
Imants Ozols, Ausma Kirhnere, Līga Jučere un Vita Buzoverova.

Rezultāti "Lasīt tālāk..."

Ēnu diena 2024!

Ir sākusies pieteikšanās Ēnu dienai 2024, kura šogad norisināsies 4.aprīlī.

Nenokavē!

  

12.klases skolēnu Žetona vakars 1.martā!

Ir pienācis gada skaistākais laiks dabā – pavasaris, ir pienācis skolas gadu gaidītākais brīdis – ir redzama gaisma 12 gadu garā tuneļa galā! Ir bijusi beidzamā eglīte, būs vēl Pēdējā zvana prieki un izlaidums, un, pavisam nemanot, pa starpu paspēsim arī iegūt vērtējumus mācību priekšmetos un nokārtot eksāmenus. Bet šovakar ir jūsu Žetona vakars!

Žetona vakaru var uzskatīt par atskaites punktu un reizē par kopsavilkumu, kā arī par piederības apliecinājumu savai skolai - savām otrajām mājām, kurā pavadīti divpadsmit brīnišķīgi un aizraujoši gadi. Gadi, kuros ikviens no jums piesmēla savas izglītības krātuvīti pilnu līdz malām, gadi, kuros izdzīvojāt visu emociju gammu, kuros prieka un laimes mirkļi mijās ar vilšanos, gadi, kuros, guvāt pieredzi veidojot attiecības un, iespējams, sastapāt savu pirmo mīlestību. Žetona veidols jau nemainās, bet tam īsto vērtību dod cilvēks ar savām emocijām un atmiņām par skolā pavadīto laiku.

Mēdz teikt, ka dzīve ir grūtākā skola – nekad tu nezini, kurā klasē patreiz esi, nezini, kad sekos nākošais dzīves eksāmens...

Pat nošpikot nevari!!!! Jo nevienam jau nav Tavs variants!

Mīļie 12. klases skolēni!

Jūsu dzīves scenārijs būs jūsu pašu radīts, bet vienmēr atcerieties, ka jums dzīvē blakus ir cilvēki, kuriem varat lūgt palīdzību, kuriem jūs varat palīdzēt, lai paskatoties atpakaļ ir prieks par paveikto! Novēlam, lai jums katra diena ir pilna brīnišķīgu atklājumu, esiet priecīgi, laimīgi un pateicīgi, savas turpmākās dzīves ceļu ejot. Lai jums veicas!

Neliels ieskats Žetona vakara gaitā šeit: https://www.facebook.com/photo/?fbid=902219935022023&set=pcb.902228461687837

 

12.klašu audzinātājas
Daiga Tīmane un Monta Balode

2024./2025.m.g. uzņemšana 1.klasē

Informācija 2024./ 2025. m. g. pirmklasnieku vecākiem!

Aicinām pieteikt bērnus Aizputes vidusskolas 1.klasē no š. g. 1.marta, ierodoties skolas kancelejā darbdienās no plkst. 8.30 līdz 15.00.

Līdzi ņemt bērna dzimšanas apliecības oriģinālu.

Skolas administrācija

Kurzemes reģiona skolēnu sacensībās tautasbumbā

20.februārī mūsu skolas labākās tautasbumbas spēlētājas no 5.klasēm piedalījās Kurzemes reģiona skolēnu sacensībās tautasbumbā. Cīnījāmies godam, rezultātā 3.vieta mūsējā. Nedaudz, bet piekāpāmies Liepājas un Saldus komandām. Lepojamies!

 3.vietas meaļa

Dalība RTU konkursā "Papīra tilti"

21.februārī Aizputes vidusskolas 12.klases jaunieši piedalījās RTU organizētajā konkursā "Papīra tilti". Konkurence liela ap 30 komandas no visas Kurzemes. Meiteņu komanda A2L (54,27 kg) ieguva 1.vietu KAHOT! konkursā un balvu par skaistāko tiltu. Zēnu komanda SAVE ar 42,97kg godam ierindojās olimpiskajā sešiniekā. Es ar jums lepojos, jūsu skolotāja Eva Balode!

 

Tematiskā nedēļa

Šonedēļ skolā tematiskā nedēļa

Dažādas aktivitātes pa vecumposmiem!

Tautas bumbas sacensības skolā!

2.februārī Aizputes vidusskolā sporta skolotāji organizēja tautas bumbas sacensības 4.-6.klasēm.

Sacensību rezultāti:
1.vietā 5.b klase,
2.vietā 6.a klase,
3. vietā 4.a klase. 

Veiksmi tālāk novada sacensībās! 

1.klašu 100 dienas skolā

Piektdien, 2.februārī, 1. klasēm notika līdzpārvaldes organizēts pasākums “100 dienas skolā”! Ar priekšnesumiem un  aktivitāšu stacijām 1.klases skolēni rādīja, ko iemācījušies: skaitīja dzejolīšus, dziedāja, minēja mīklas, rēķināja, domāja, vingroja un zīmēja!

12.klašu jaunieši vēroja, ko pirmklasnieki paveikuši un  novēlēja arī turpmāk ar tādu ieinteresētību un teicamām zināšanām turpināt skolas gaitas! “Dzīvnieku skoliņas” zvēriņi un skolotāja dalījās pieredzē, kā arī pārbaudīja padarīto. Noslēgumā abas 1.klases saņēma apstiprinājumus, ka zināšanas atbilst 100 pavadītajām dienām skolā.

  

Sveicam olimpiāžu uzvarētājus!

Sveicam 2.posma olimpiāžu uzvarētājus un sakām paldies viņu skolotājām!

  

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20