"Līderis manī" vecāku vakars 15.maijā

Aicinām vecākus un pedagogus uz "Līderis manī" vecāku vakaru 15.maijā plkst. 19.00 tiešsaistē.

Vakara tēma: Labbūtība ģimenē - kas tas ir un kā to sasniegt.

Kā veicināt labsajūtu individuāli un attiecībās;
Kas palīdz mums justies laimīgākiem;
Kāpēc mums tik ļoti nepatīk pārmaiņas;
Kā stiprināt sevi un ģimenes attiecības pārmaiņu laikos.

Reģistrācija pasākumam: https://forms.gle/8ouQ876kFQ71ByVY7

Ēnu diena 2023

Kinologs, policists, operācijas māsa, transporta koordinators, LU starptautiskais speciālists, tālbraucējs, būvuzraugs, bārmenis, sporta centra administrators, mežsaimnieks, vetārsts, autoskolas instruktors, bankas speciālists, zemes dienesta speciālists, bērnu dārza audzinātājs, metinātājs un vēl, un vēl…Tieši tik aktīvi un ieinteresēti dažādās profesijās bija mūsu jaunieši, kas 5.aprīlī piedalījās Ēnu dienā.

Paldies, 1.a un 6.a klašu audzinātājām, kuras aizveda savus skolēnus uz uzņēmumiem, lai iepazīstinātu viņus ar tur pieprasītām profesijām (66 North Baltic un Kurzemes atslēga 1).

Ēnu diena norisinās visā Latvijā un tās mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Paldies skolēniem, klašu audzinātājiem un “ēnu devējiem” par atsaucību!

 

Karjeras konsultante Monta Balode

Atvērto durvju diena 19.aprīlī!

Talantu konkurss/Popiela "Zvaigžņu TV"

Pēc vairāku gadu pārtraukuma 30.03. mūsu skolā atkal norisinājās Talantu konkurss/Popiela “Zvaigžņu TV”.

"Zaļās jostas" konkursa rezultāti skolā

Aizputes vidusskola šogad piedalījās "Zaļās jostas" organizētajā izlietoto bateriju vākšanas konkursā “Tīrai Latvijai”. Esam priecīgi par skolēnu un darbinieku lielo atsaucību. Piedalījās gan pirmsskolas grupiņas, gan visas klases no 1.-12.klasei, tāpēc esam patiesi gandarīti, ka kopā savācām 456,6 kg izlietotās baterijas.

Lai veicinātu aktīvāku piedalīšanos konkursā, skolas administrācija izsludināja arī savu mazo akciju - veicināšanas jeb gardumu balvu aktīvākajai klasei! Rezultātā četras klases tika pie kliņģera un divas pie gardumiem.

1.vietu ar, apmēram, 260 kg ( ~15 764 gb.) izlietotās baterijas atnesa 5.a klase, kur īpašu pateicību sakām Rēderu ģimenei, kuri bija savākuši lielāko daļu no šī skaita.

2.vieta - 4.b klasei ar 25,58 kg (~1498gb)

3.vieta - 3.a klasei apm. 19,74 kg  ~ 1002gb bateriju un 8.b klasei apm 21kg

4.vieta - 3.b klase 16,02 kg

Aktīvākā pirmsskolas grupiņa -  "Pūcītes" ~115gb.

 

Paldies ikvienam un katram, kurš iemeta vismaz vienu bateriju kopīgajā traukā!

Saudzēsim dabu arī turpmāk! 

Skatuves runas konkursa rezultāti

9. un 10. martā mūsu skolas skolēni piedalījās Dienvidkurzemes novada skatuves runas konkursā “Zvirbulis 2023” Grobiņā. Žūrija klausījās un vēroja sagatavotos divus priekšnesumus katram no 31 1.-3.klases un 32 4.-12.klases  Dienvidkurzemes novada skolu skolēniem. Lepojamies ar mūsu skolēniem, kuri tika izvirzīti uz nākamo kārtu VISC skatuves runas konkursam Rīgā!

Liels paldies visiem, kas piedalījās! Paldies skolotājiem par skolēnu sagatavošanu konkursam! Novēlam skolēniem veiksmi nākamajā konkursa kārtā!

5.aprīlis: Ēnu diena 2023

No 7.marta skolēniem ir iespēja pieteikties uz Ēnu devēju piedāvātajām vakancēm, pieteikšanās notiks tradicionālajās 3.kārtās.

Informācija šeit: https://enudiena.lv/enu-diena/

Informācija 2023./2024.m.g. 1.klašu vecākiem!

 Aicinām pieteikt bērnus Aizputes vidusskolas 1.klasē no š. g. 1.marta, ierodoties skolas kancelejā darbdienās no plkst. 8.30 līdz 15.00.

Līdzi ņemt bērna dzimšanas apliecības oriģinālu.

Skolas administrācija

Valentīndienas noskaņās...

Februāra vidū skolā norisinājās dažādas aktivitātes Valentīndienas noskaņās! 

❤️Pirmsskolas grupiņas un no 1.-4.klasei veidoja radošās sirsniņas, durvju un sienu noformējumus! Paldies balsotājiem, kuri izdarīja izvēli un piedalījās arī vērtēšanā- visvairāk balsis bija 1.a klases, “Taurenīšu” un 1.b klases košajām sirsniņām, tāpēc šie skolēni tika pie saldumu balvas! 

<div class=

Skatuves runa 2023

16.02. mūsu skolā norisinājās “Skolas skatuves runas konkurss”. Žūrija klausījās un vēroja 40 dažādus priekšnesumus visās klašu grupās, lai izvērtētu, kurš izteiksmīgākais, pārliecinošākais un aizraujošākais. Uz Dienvidkurzemes skatuves runas konkursu “Zvirbulis 2023” Grobiņā tika izvirzīti: 

1.klašu grupā- Benjamīns Gūtmanis un Gabriels Paņēvics;
2.-3.klašu grupā - Adrija Jonkusa un Karīna Andriekus;
4.-6.klašu grupā- Daniels Pujāts un Sandris Salna;
7.-9.klašu grupā Kate Juzupe, Laura Ozola un Norlands Rudzītis, savukārt, vidusskolas grupā- Enija Tomsone.

Liels paldies visiem, kas piedalījās! Paldies skolotājiem par skolēnu sagatavošanu konkursam! Paldies žūrijai: Intai Rudzītei, Ievai Valdmanei, Līgai Jučerei un Gitai Tomasei!
Novēlam skolēniem veiksmi nākamajās konkursa kārtās!

Visi rezultāti izlasāmi tālāk...

» 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20